II Turniej Chez Geek – 13.02.2010, zjAva, Warszawa

Co i gdzie?

Wydawnictwo LocWorks ma przyjemność zaprosić wszystkich pełnoletnich miłośników wesołych karcianek na II Turniej Chez Geek. Turniej zostanie rozegrany w sobotę 13.02.2010 na konwencie zjAva (XXI L.O. im. Hugona Kołłątaja, ul. Grójecka 93 w Warszawie). Wszyscy uczestnicy będą mieli okazję rozegrać dwie partie, a pięciu najlepszych graczy zawalczy w finale o zestaw wyluzowanych prezentów. Wszystkie informacje na temat turnieju będą zamieszczane na stronie http://www.chezgeek.pl/turniej-zjava.

Zapisy

Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w turnieju prosimy o wysłanie wiadomości na adres turniej@chezgeek.pl. Zapisy wysłane pocztą elektroniczną muszą zostać potwierdzone osobiście na stoisku wydawnictwa w dniu turnieju do godziny 14.30. Będzie też oczywiście możliwość zapisania się na turniej na stoisku wydawnictwa, ale prosimy nie zwlekać, gdyż liczba miejsc jest ograniczona do 20 uczestników. Uczestnictwo w turnieju jest bezpłatne. Przypominamy, że gra jest przeznaczona dla pełnoletnich graczy.

Harmonogram

 1. Potwierdzenie zgłoszeń przesłanych pocztą elektroniczną: 10.00 – 14.30.
 2. Zapisy na turniej: 10.00 – 15.00
 3. Prezentacja i nauka gry: 10.00 – 14.30
 4. Losowanie drużyn dla pierwszej i drugiej tury: 15.00.
 5. Pierwsza tura: 15.15 – 16.00.
 6. Druga tura: 16.15 – 17.00.
 7. Finał: 17.15 – 18.00.
 8. Rozdanie nagród: 18.15.

Regulamin

 1. Zasady gry są dostępne na stronie Zasady gry.
 2. Pierwsza i druga tura:
  1. Każdy gracz rozgrywa po jednej partii w pierwszej i w drugiej turze turnieju.

  2. Obydwie partie trwają 45 minut.
  3. Warunkiem wygrania partii jest (a) osiągnięcie Pełnego Luzu lub (b) jeśli żaden gracz nie osiągnie Pełnego Luzu – zgromadzenie największej liczby punktów Luzu po 45 minutach rozgrywki. Remisy rozstrzyga się na korzyść graczy, których cel Pełnego Luzu jest niższy.
  4. Zwycięzca partii otrzymuje 5 punktów, drugi gracz otrzymuje 4 punkty, trzeci gracz, 3 punkty, czwarty i piąty gracz, 1 punkt.
  5. Gracz, który osiąga jako pierwszy Pełny Luz przed upływem 45 minut, dostaje dodatkowo 1 punkt.
 3. Finał:
  1. W finale uczestniczy 5 najlepszych graczy, tzn. tych, którzy uzyskali największą liczbę punktów w pierwszej i w drugiej turze. Remisy rozstrzyga się na korzyść graczy, których potrzebowali mniejszą liczbę kolejek, aby osiągnąć sumę punktów.
  2. Warunkiem zwycięstwa w partii finałowej jest (a) osiągnięcie Pełnego Luzu lub (b) jeśli żaden gracz nie osiągnie Pełnego Luzu – zgromadzenie największej liczby punktów Luzu po 45 minutach rozgrywki. Remisy rozstrzyga się na korzyść graczy, których cel Pełnego Luzu jest niższy.
 4. Uczestnicy turnieju wyrażają zgodę na zamieszczenie ich imienia i nazwiska na liście uczestników i w relacjach z turnieju w witrynach poświęconych grze Chez Geek prowadzonych przez wydawnictwo LocWorks.

Nagrody

Każdy gracz, który uczestniczy w pierwszej i w drugiej turze, otrzyma „zremiksowaną” zabawkę antystresową. Dla finalistów mamy 5 egzemplarzy gry z koszulkami na karty. Zwycięzcy partii finałowej podarujemy koszyk pełen wyluzowanych rzeczy.

0 odpowiedzi na “II Turniej Chez Geek – 13.02.2010, zjAva, Warszawa”


 • Brak komentarzy

Pozostaw odpowiedź

Chez Geek? Kliknij pudełko i dowiedz się o co chodzi!

Kto wygrał konkurs Chez PRL?

Informacje prawne

CHEZ GEEK, CHEZ GEEK 2: SLACK ATTACK i CHEZ GEEK 3: BLOCK PARTY są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi Steve Jackson Games Inc. i są używane na podstawie licencji udzielonej wydawnictwu LocWorks. Wydanie polskie © 2009 Steve Jackson Games Inc. Nazwa LocWorks i logo LocWorks są znakami towarowymi Piotra Burzykowskiego. Treść witryny © 2009 Piotr Burzykowski. Wszelkie prawa zastrzeżone.