[Gdynia] III Turniej Chez Geek, Festiwal GRAMY 2010

(Szukasz informacji na temat konkursu „Masz Luz? Narysuj kartę TV”? Przejdź na stronę [Gdynia] Konkurs „Masz Luz? Narysuj kartę TV” na Festiwalu GRAMY 2010)

III Turniej Chez Geek

Wydawnictwo LocWorks ma przyjemność zaprosić wszystkich pełnoletnich miłośników wesołych karcianek na III Turniej Chez Geek. Turniej zostanie rozegrany w niedzielę 18.04.2010 na II Festiwalu GRAMY w Gdyni. Wszyscy uczestnicy będą mieli okazję rozegrać dwie partie, a pięciu najlepszych graczy zawalczy w finale o zestaw wyluzowanych prezentów. Wszystkie informacje na temat turnieju będą zamieszczane na stronie http://www.chezgeek.pl/turniej-gramy-2010.

Zapisy

Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w turnieju prosimy o wysłanie wiadomości na adres turniej@chezgeek.pl. Zapisy wysłane pocztą elektroniczną muszą zostać potwierdzone osobiście na stoisku wydawnictwa w dniu turnieju do godziny 13.00. Będzie też oczywiście możliwość zapisania się na turniej na stoisku wydawnictwa, ale prosimy nie zwlekać, gdyż liczba miejsc jest ograniczona do 30 uczestników. Uczestnictwo w turnieju jest bezpłatne. Przypominamy, że gra jest przeznaczona dla pełnoletnich graczy.

Harmonogram

Sobota 17.04.2010
10.00 – 17.00: prezentacja i nauka gry, zapisy na turniej na stoisku LocWorks
Niedziela 18.04.2010
10.00 – 14.00: prezentacja i nauka gry, zapisy na turniej, potwierdzenie zgłoszeń przesłanych pocztą elektroniczną na stoisku LocWorks
14.30: losowanie drużyn do pierwszej i drugiej tury na stoisku LocWorks
15.00 – 15.30: Pierwsza tura (wszyscy uczestnicy)
15.40 – 16.10: Druga tura (wszyscy uczestnicy)
16.20 – 16.50: Finał (5 najlepszych graczy)
17.00: Rozdanie nagród na stoisku LocWorks

Regulamin

1. Zasady gry są dostępne na stronie Zasady gry (http://www.chezgeek.pl/zasady).
2. Pierwsza i druga tura:
2.1. Każdy gracz rozgrywa po jednej partii w pierwszej i w drugiej turze turnieju.
2.2 Obydwie partie trwają 30 minut.
2.3. Warunkiem wygrania partii jest (a) osiągnięcie Pełnego Luzu lub (b) jeśli żaden gracz nie osiągnie Pełnego Luzu – zgromadzenie największej liczby punktów Luzu po 30 minutach rozgrywki. Remisy rozstrzyga się na korzyść graczy, których cel Pełnego Luzu jest niższy.
4. Zwycięzca partii otrzymuje 5 punktów, drugi gracz otrzymuje 4 punkty, trzeci gracz, 3 punkty, czwarty i piąty gracz, 1 punkt.
5. Gracz, który osiąga jako pierwszy Pełny Luz przed upływem 30 minut, dostaje dodatkowo 1 punkt.
3. Finał:
3.1. W finale uczestniczy 5 najlepszych graczy, tzn. tych, którzy uzyskali największą liczbę punktów w pierwszej i w drugiej turze. Remisy rozstrzyga się na korzyść graczy, których potrzebowali mniejszą liczbę kolejek, aby osiągnąć sumę punktów.
3.2. Warunkiem zwycięstwa w partii finałowej jest (a) osiągnięcie Pełnego Luzu lub (b) jeśli żaden gracz nie osiągnie Pełnego Luzu – zgromadzenie największej liczby punktów Luzu po 30 minutach rozgrywki. Remisy rozstrzyga się na korzyść graczy, których cel Pełnego Luzu jest niższy.
4. Uczestnicy turnieju wyrażają zgodę na zamieszczenie ich imienia i nazwiska na liście uczestników i w relacjach z turnieju.

Nagrody

Każdy gracz, który będzie uczestniczył w pierwszej i w drugiej turze, otrzyma promocyjną kartę Psycho eks, dotychczas dostępną tylko w przedsprzedaży. Finaliści otrzymają pudełko na karty i piłeczkę antystresową. Zwycięzca partii finałowej otrzyma egzemplarz gry Chez Geek i koszyk pełen wyluzowanych rzeczy.

0 odpowiedzi na “[Gdynia] III Turniej Chez Geek, Festiwal GRAMY 2010”


  • Brak komentarzy

Pozostaw odpowiedź

Chez Geek? Kliknij pudełko i dowiedz się o co chodzi!

Kto wygrał konkurs Chez PRL?

Informacje prawne

CHEZ GEEK, CHEZ GEEK 2: SLACK ATTACK i CHEZ GEEK 3: BLOCK PARTY są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi Steve Jackson Games Inc. i są używane na podstawie licencji udzielonej wydawnictwu LocWorks. Wydanie polskie © 2009 Steve Jackson Games Inc. Nazwa LocWorks i logo LocWorks są znakami towarowymi Piotra Burzykowskiego. Treść witryny © 2009 Piotr Burzykowski. Wszelkie prawa zastrzeżone.