[Gdynia] Konkurs „Masz Luz? Narysuj kartę TV” na Festiwalu GRAMY 2010

(Szukasz informacji na temat III Turnieju Chez Geek? Przejdź na stronę [Gdynia] III Turniej Chez Geek, Festiwal GRAMY 2010)

Wydawnictwo LocWorks zaprasza wszystkich miłośników wesołych karcianek i telewizji do uczestnictwa w konkursie “Masz Luz? Narysuj kartę TV”, który odbędzie się na Festiwalu GRAMY 2010 w Gdyni. Każdy uczestnik konkursu będzie miał możliwość zaprojektować kartę przedstawiającą w sposób humorystyczny dowolny program telewizyjny i opatrzyć tą kartę wesołym opisem. Uczestnicy otrzymają szablony kart TV oraz niezbędne przybory do rysowania. Udział w konkursie jest bezpłatny. Przypominamy, że gra jest przeznaczona dla pełnoletnich graczy, ale w konkursie mogą startować wszyscy, bez względu na wiek.

Zapisy

Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w konkursie zapraszamy na stoisko LocWorks w sobotę 17.04.2010 od g. 10.00.

Harmonogram

Sobota 17.04.2010:
10.00 – 17.00: zapisy na konkurs i projektowanie kart, wystawa gotowych projektów na stoisku LocWorks.
Niedziela 18.04.2010
10.00 – 15.00: dalszy ciąg wystawy projektów i głosowanie gości festiwalu na najlepszy projekt (nagroda publiczności).
17.00: ogłoszenie autorów dwóch najweselszych kart wybranych przez wydawnictwo LocWorks i przez gości festiwalu oraz rozdanie nagród.

Regulamin

 1. Każdy uczestnik ma prawo zgłosić jeden projekt karty TV.
 2. Zgłaszanie projektów odbywa się w sobotę 17.04.2010 od 10.00 do 17.00.
 3. Projekt musi być wykonany na szablonie dostarczonym przez organizatorów konkursu.
 4. Projekt musi zawierać rysunek i komentarz.
 5. Projekt może parodiować istniejący i rozpoznawalny program telewizyjny lub nawiązywać do programu wymyślonego przez autora na potrzeby projektu.
 6. Każdemu projektowi zostanie nadany numer, który pozwoli na identyfikację projektu. Uczestnikom nie wolno oznaczać projektu w żaden inny sposób.
 7. Nagroda publiczności zostanie nadana projektowi wybranemu przez gości festiwalu Gramy.
 8. Nagroda główna zostanie nadana projektowi wybranemu przez ekipę wydawnictwa LocWorks.
 9. Remisy w przypadku nagrody publiczności i przypadki nie przewidziane w niniejszym regulaminie zostaną rozstrzygnięte decyzją ekipy wydawnictwa LocWorks.
 10. Uczestnicy konkursu wyrażają zgodę na zamieszczenie ich imienia i nazwiska na liście uczestników i w relacjach z konkursu.
 11. Uczestnicy konkursu przenoszą autorskie prawa majątkowe do projektu zgłoszonego w konkursie na wydawnictwo LocWorks. Wydawnictwu LocWorks przysługiwać będzie nieograniczone i wyłączne prawo do rozporządzania projektem oraz do korzystania z projektu w ramach swojej działalności.

Nagrody

Każdy uczestnik, którzy przedstawi skończony projekt, otrzyma promocyjną kartę Psycho eks. Laureat nagrody publiczności otrzyma egzemplarz gry Chez Geek. Laureat nagrody głównej otrzyma egzemplarz gry i koszyk pełen wyluzowanych rzeczy.

0 odpowiedzi na “[Gdynia] Konkurs „Masz Luz? Narysuj kartę TV” na Festiwalu GRAMY 2010”


 • Brak komentarzy

Pozostaw odpowiedź

Chez Geek? Kliknij pudełko i dowiedz się o co chodzi!

Kto wygrał konkurs Chez PRL?

Informacje prawne

CHEZ GEEK, CHEZ GEEK 2: SLACK ATTACK i CHEZ GEEK 3: BLOCK PARTY są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi Steve Jackson Games Inc. i są używane na podstawie licencji udzielonej wydawnictwu LocWorks. Wydanie polskie © 2009 Steve Jackson Games Inc. Nazwa LocWorks i logo LocWorks są znakami towarowymi Piotra Burzykowskiego. Treść witryny © 2009 Piotr Burzykowski. Wszelkie prawa zastrzeżone.